USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
  • Contacteer ons

Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica

Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

100

Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica 4*

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Zoutwater zwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Sportactiviteiten

Wandelen

Darts

 Eten op locatie

Bar/ lounge

 Kindvriendelijk

Speelgoed

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Het comfortabele Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel is gelegen op 10 minuten rijden van Caminho De Darwin en op 4 km afstand van de Fazenda Itaocaia boerderij. Om de kleintjes te vermaken, biedt het 4-sterrenhotel voorzieningen zoals bordspellen en speelgoed.

Dit pension is een geweldige plek om te logeren dankzij de ligging aan het strand in Itaipuaçu. In Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica bent u op 30 meter verwijderd van Praia de Itaipuacu. Deze accommodatie kunt u niet ver van de Suikerbroodberg vinden. Het gebied beschikt over een aantal winkels, zoals Shopping Centro Veneto in de buurt van dit hotel met 14 kamers.

Sommige wooneenheden zijn voorzien van wi-fi, TV met meerdere kanalen en airconditioning voor gasten om te gebruiken. De units hebben een minibar voor self-catering, samen met breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders voor entertainment. De badkamers hebben een inloopdouche en een apart toilet, en zijn ook uitgerust met badlakens.

In Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel wordt dagelijks een buffet ontbijt geserveerd. U kunt genieten van de Braziliaanse keuken in Pizzaria Oficina das Pizzas gelegen binnen 19 minuten lopen van het pand in Itaipuaçu.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Santos Dumont
    45 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Beveiliging
  • Verkoopautomaten
  • Brandblussers

Horeca

  • Bar/ lounge
  • Buiten eethoek

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Zoutwater zwembad
  • Strandtoegang
  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Wandelen
  • Darts

Diensten

  • Huishouding

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Kleedruimte
  • Patio
  • Tuinmeubelen
  • Flat-screen TV
  • Bordspellen
  • Speelgoed

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 21:00
Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
  • Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel te komen.
  • Hoe ver is de luchthaven Santos Dumont van 4-sterren Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel?

    Santos Dumont luchthaven en 4-sterren Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel zijn gescheiden door een 45 km afstand.
  • 🚗

    Waar kunnen we onze auto parkeren in Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel?

    Een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel.
  • 🕗

    Hoe laat moeten we van onze kamer in 4-sterren Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel uitchecken?

    Klanten van 4-sterren Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel moeten tot 12:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit 4-sterren pension?

    De gemiddelde prijs van een kamer in dit 4-sterren pension is $69. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit 4-sterren hotel?

    Gasten van dit 4-sterren hotel kunnen betalen met American Express, Elo kredietkaart en Diners Club.
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel?

    Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel biedt Klassieke Driepersoonskamer, Vierpersoonskamer "Premium" en Superior Vierpersoonskamer om eruit te kiezen.
  • Welk soort zwembad heeft Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel?

    Er is een zwembad beschikbaar bij Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica hotel.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casarao Da Praia - Itaipuacu, Jardim Atlantico, Marica, Brazilië

Avenida Beira Mar, Quadra 102, Lote 6, Itaipuaçu, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved